سؤالات متداول

پاسخی نیافتید؟ سوال خود را از ما بپرسید. 

تله‌متری چیست؟

در حقیقت اگر بخواهیم به صورت خلاصه و ساده تله متری را تعریف کنیم معادل جمله زیر است :

"پایش و اندازه گیری یک فرآیند و اتخاذ دستورات لازم در مواقع مورد نیاز از راه دور"

ابزار دقیق چیست؟

به طور کلی می‌توان گفت هر ابزاری که به منظور نظارت،؛کنترل و اندازه‌گیری یک کمیت فیزیکی یا شیمیایی به صورت دقیق مورد استفاده قرار بگیرد در این دسته بندی جای دارد. به عنوان مثال سنسور‌های پایش‌فشار،فلو یا دبی، دما، کنترلر ها، PLC ها و RTUها در این دسته قرار می‌گیرد

آیا تله‌متری در گلخانمه هلا هم کاربرد دارد؟

یکی از بیشترین کاربرد های تله‌متری در هوشمند سازی گلخانه هاست. اگر قصد دارید گلخانه قدیمی خود را هوشمند کنید و یا درحال ساخت یک گلخانه هوشمند هستید. با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیربد.

هزینه تله‌متری چقدر است؟

بار ها این سوال از کارشناسان پرسیده شده که" هزینه تله متری چقدر است ؟"

در پاسخ به این سوال باید گفت این یک سوال دقیق نیست پس نمی‌توان جواب دقیقی هم به آن داد. محاسبه هزینه تمام پروژه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که نیاز به بررسی کارشناسان کارآزموده و در نظر گرفتن عوامل مختلف همچون پارامتر های مورد نیاز، موجود بودن زیر ساخت های لازم ، کمیتن های محیطی و ... دارد . 

آیامی‌توانیم سیستم های قدیمی را هوشمند کنیم ؟

پاسخ به این سوال مثبت است اما باید بدانید که اگر قبل از اجرای پروژه پیش بینی های لازم انجام شده باشند و زیر ساخت های درنظر گرفته شده باشند، نتیجه نهایی با هزینه کمتر و اصولی تر و با کمترین تجهیزات و زیر ساخت خواهد بود.

 

از ما بپرسید

اگر نتوانسید جواب خود را در اینجا بیابید، می توانید از ما بپرسید، لطفا سؤال خود را ارسال کنید، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.